HAKKIMIZDA

Mimar Orhan KAPISIZ tarafından kurulan şirketimiz bugün varlığını sektörün öncü firması olarak devam ettirmektedir.

Günümüzde, Türkiye ve dünyada işlev ve estetiğin yanı sıra kalite ve ekonominin 21. yüzyılda ön plana çıktığı üretken ve çözüm üretici olmanın zorunlu hale geldiği, her işi yapan firmalardan ziyade belirli konularda uzmanlaşmış, kurumsallaşmış firmaların ön plana çıktıı bir döneme girmiştir.

2015 yılında kurulan firmamız konularında uzman mühendisler ve mimarlar kadrosu ile proje tasarımı, proje yönetimi, inşaat-taahhüt alanındaki hizmetleri ile endüstriyel yapılar, akaryakıt istasyonları, konut ve işyeri temelden yapım, dekorasyon alanında birçok konuda üzerine aldığı yükümlülükleri üstün başarıyla tamamlamış ve halen uhdesindeki işleri başarı ile tamamlamaya devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında taahhütlerini gerçekleştirdiğimiz ve uzmanlığımız içerisinde bulunan ağırlıklı iş konularımız şöyledir;

 

İş konularımız ile ilgili İnşaat taahhüt uygulamaları dışında; projelendirme, konsept hazırlama, danışmanlık ve eksperlik hizmetleri, yanısıra gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetleri de vermekteyiz.

Yurtiçi ve yurtdışında bina yönetimi, temelden inşaat; her türlü bina bakım-onarım, tadilat dekorasyon yenileme, çevre düzenlemesi ve peyzaj işlerinize çözüm ortağınız olarak talibiz.

  • Misyonumuz: Faaliyet alanlarımızda lider kuruluşlardan biri olmaktır.
  • Vizyonumuz: Sektörde her zaman kalitesi ve uzmanlığı ön planda tutan çözüm odaklı, güvenilir bir şirket olmaktır.
  •  

© 2020 Copyright | Design by NVD